Nazwa forum

Forum klanu Invincible Werewolves Serwer8 BiteFight


#1 2007-12-01 23:15:13

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

WOJNY BF OGóLNIE

moje stanowisko jest takie:

na razie nie zamierzam toczyć wojen, wkurwiona jestem tak jak jeszcze nigdy nie byłam, moderator mógł napisać "wojna wypowiedziana nieregulaminowo - proszę poprawić posta" lecz Hecate napisała do niego na PW, nie wiem czy to się do tego przyczyniło ale dostaliśmy -1 pkt w rankingu - niech spierdalają z tym ich regulaminem, biurokracją, moderatorami - wali mnie to !! Panowie i Władcy na forum BF - do dupy z tym wszystkim.
Odechciało mi się grania i wojen, od razu ludzie mnie oceniają i linczują bo "jakie bzdurne wypowiedzenie" itd. Luuuudzie, jedno potknięcie a tu takie rzeczy.
Byłam na forum Kadath, Artemis prawdopodobnie zerwał sojusz bo jesteśmy "nie honorowi" - dotyczy używania mikstur - nigdy ich nie używaliśmy a ten aneks miał być w pozwie do DV. EEEEEEch mogę abdykować albo nie wiem co, ale nie wojuję i kropka.


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#2 2007-12-01 23:50:58

borgir

WILKOLAK IW

2028249
Skąd: Niemodlin
Zarejestrowany: 2007-10-23
Posty: 306
Punktów :   
WWW

Re: WOJNY BF OGóLNIE

artemis zachowal sie jak cham i koniec a co do wojny to pierdol to jestes tylko czlowiekim w koncu po MDM zrobmy sobie przerwe w wojnach albo jak tam chcecie !

Offline

 

#3 2007-12-02 00:14:40

.:szajba:.

WILKOLAK IW

Skąd: New York
Zarejestrowany: 2007-10-22
Posty: 302
Punktów :   

Re: WOJNY BF OGóLNIE

a co nam z sojuszu z BW ?? czy nam pomogli czy cos???

Ostatnio edytowany przez .:szajba:. (2007-12-02 02:45:41)


Śmierć tysiąca wampirów - STATYSTYKA!!
Śmierć jednego Wilkołaka - to już TRAGEDIA..
"STRACH JEST OCZEKIWANIEM ZŁA.."

Offline

 

#4 2007-12-02 17:16:00

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

Re: WOJNY BF OGóLNIE

Za przerwą w wojnach jestem za, ale oddawać je walkowerem czy przyjmować i nie walczyć? przynajmniej nie będziemy tracić cennych punktów - jestem za, niech sobie MDM i DV walczy z kim chce - ścięliśmy sie obydwoma tymi klanami, więc niech nie mają nam za złe, zawsze stawaliśmy do wojny i zawsze walczymy do końca, a oni się zachowują jakby wygrana to sprawa życia i śmierci. Przynajmniej nazywają nas najsilniejszym klanem serwera8 - wojennym klanem - to jedno cieszy bardzo

a Artemis.... hmmmmm fakt chciałam na ostatnią wojnę z DV żeby przyłączyli się jako sojusznik to mi gadał że na to trzeba konkretnego planu i że za późno mu napisałam, taki sojusznik który nigdy nie miał zamiaru pomóc, dla mnie lepiej, musiałam wywalić logo klanu ze strony ale trudno. Logo było znowu Nirka i też sobie życzył żebym nie kradła jego wartości intelektualnych więc obaj będą zadowoleni.


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#5 2007-12-02 19:09:40

13polo

Administrator

5286433
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2007-10-22
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Re: WOJNY BF OGóLNIE

MorbidDeamon napisał:

moje stanowisko jest takie:

na razie nie zamierzam toczyć wojen, wkurwiona jestem tak jak jeszcze nigdy nie byłam, moderator mógł napisać "wojna wypowiedziana nieregulaminowo - proszę poprawić posta" lecz Hecate napisała do niego na PW, nie wiem czy to się do tego przyczyniło ale dostaliśmy -1 pkt w rankingu - niech spierdalają z tym ich regulaminem, biurokracją, moderatorami - wali mnie to !! Panowie i Władcy na forum BF - do dupy z tym wszystkim.
Odechciało mi się grania i wojen, od razu ludzie mnie oceniają i linczują bo "jakie bzdurne wypowiedzenie" itd. Luuuudzie, jedno potknięcie a tu takie rzeczy.
Byłam na forum Kadath, Artemis prawdopodobnie zerwał sojusz bo jesteśmy "nie honorowi" - dotyczy używania mikstur - nigdy ich nie używaliśmy a ten aneks miał być w pozwie do DV. EEEEEEch mogę abdykować albo nie wiem co, ale nie wojuję i kropka.

Kurcze Morbid nie poznaję Cię - gdzie Twój duch walki !!! no gdzie ten DUCH ???
A jeśli chodzi o ten -1 pkt to już nieważne!!! każdemu się zdarzyć może, nawet najlepszym wypowiadaczom wojen
Sojusz z BW i tak był o dupe rozstrzaś więc
Szkoda że wyrzuciłaś logo, co pozwałby nas...?! hehehe śmieszny gość, a przez moment myślałem nawet że jest normalny hehe
fajne te emotki teraz już wiem czemu wariat tak lubi buhehehe


Wszystko co lubię jest nielegalne.       IW

Offline

 

#6 2007-12-02 22:11:49

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

Re: WOJNY BF OGóLNIE

mam gorsze dni - chyba przytłacza mnie to siedzenie w domu, wyjdę walnę piwko i duch wróci
logo mi się znudziło

emotki - teraz już obaj bedziecie je wklejać....


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.maltanczyki.info www.fretka-domowa.pl liczniki na wodę wrocław