Nazwa forum

Forum klanu Invincible Werewolves Serwer8 BiteFight


  • Index
  •  » M_D_M
  •  » Wojna 04.12.2007-09.12.2007 nieregulaminowe wypowiedznie -1pkt w ranki

#1 2007-12-03 00:00:58

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

Wojna 04.12.2007-09.12.2007 nieregulaminowe wypowiedznie -1pkt w ranki

żeby formalności stało się zadość...


Klan InvincibleWerewolves [IW] (wilkołaki) wypowiada wojnę Klanowi Kadath-Bezimienni [M_D_M] (wampiry)

Powód:
1) jest to klan który zawsze walczy i nigdy nie oddaje walkowerem co jest ostatnio nagminne Frown
2) IW to klan wojenny i bez wojen nie dajemy rady.... Frown
3) żeby Moderator działu wojen serwera8 nie był bezrobotny Smile

Data wypowiedzenia wojny to 30 listopada 2007 (niedziela) godz 23:30

Data rozpoczęcia wojny to 04 grudnia 2007 (środa) godz 23:30

Data zakończenia wojny to 09 grudnia 2007 (poniedziałek) godz 23:0 - więc walczymy 5 dób.

Czas na negocjacje 48 godzin od daty wypowiedzenia wojny.

Propozycja zasad do negocjacji:

1. Punktacja :

walka wygrana z ataku - 1pkt

2. Raporty z walk wklejamy na forum po uprzednim przerobieniu przez program biterw (wersja wojenna). Inne raporty z walk nie będą liczone do punktacji wojny.
3. Raporty wojenne z zakończonej wojny wklejamy najpóźniej 24 godziny po terminie jej zakończenia.
4. Za obrazę klanu przeciwnego obrażąjacy ponosi karę w wysokości: -20 pkt
5. Wojna bez sojuszników.
6. Nie wyklucza się używania dopalaczy skoro istnieją w grze jeśli ktoś ma na to pieniążki i ochotę to proszę bardzo.


InvincibleWerewolves [IW]

MorbidDeamon Lider
borgir Admin
makos Admin
sidonius
Kompanka
o~michalao~o
jokerit
13PoLo
revolt
KazMax
.:szajba:.





Lista członków Klan Kadath-Bezimienni [M_D_M]

Hecate Lider
bianka84 Admin
insain Admin
nikiel
Azathoth
ASTAROTH79
Kamilos18
ramzas
Ziomek_elo
czarny974
AngelFT
Saskhia
Adrian1111
Dadazed
lux
Korba23
MarekFT
Dark_Side
brian89
Liorcifer
Snail
Shakini
siwy970
Zyleta25
*Piotrek*


Jako liderka klanu InvincibleWerewolves [IW] powiadomiłam przeciwnika (lider i admini) o wypowiedzeniu wojny i czekam na potwierdzenie uczestnictwa w wojnie.

W przypadku braku potwierdzenia wojna wygrana walkowerem.
Dołączam screeny składów obu klanów na dzień wypowiedzenia wojny.








SZAJBA: post dzielacy Big Grin  Big Grin  Big Grin  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue 

MORBID: bardzo przepraszam, ale w roztargnieniu oraz przemęczeniu zapomniałam o screenach a że nie mogę edytować 1 posta zamieszczę je tutaj, nie wiem czy to zgodne z regulaminem ale innego wyjścia nie widzę

BIANKA84: brian89
Liorcifer
Snail
Shakini
siwy970
Zyleta25
*Piotrek*
Jakos nie kojarze tych osob Smile  A juz tym bardziej nie sa z MDM Smile 

WIOLETTA: Błędna lista członków Klanu Kadath-Bezimienni [M_D_M], brak screenów no nie wiem czy regulaminowo Smile  wg schematu wypowiedzenia wojny.


muszę to napisać bo inaczej się rozchoruję : jesteśmy klanem walecznym lecz tylko głupiec zgodziłby się na warunki. Porównując lv nie rozumiem punktu bez sojuszników oznacza ze to planowana rzeź być może ze strachu IW musimy to zrozumieć lecz nie musimy akceptować . Następna rzecz która mnie ubodła to zezwolenie na miksturki . hmm nie do końca więc rozumiem zamiary IW .... choć z drugiej strony mnie to śmieszy... najpotężniejszy klan top 1 i takie obawy
:twisted: sam pomysł takich zasad , bo jeszcze podlega negocjacjom

SZAJBA: a co do miksturek Big Grin  to po to sa w grze zeby je uzywac i nikt mi nie zabroni zeby jej uzyc Tongue  a czy wy bedzieci je uzywac to juz wasza sprawa Tongue
a na warunki sie nie musicie zgodzic Tongue bo i tak bedzie wojna Tongue

HECATE: Myślałam Morbid że jesteśmy ugadane na wojnę i że mamy w niej pewne zasady (?) hmmm tak bardzo Ci zależy na TOP1 w rankingu wojen??? nie odmawiamy wojny ale nie będziemy walczyć cudzym składem który wymieniłaś i już na pewno nie na tych warunkach które podałaś...

proszę moda-Seba0010 - o wypowiedzenie się w tej sprawie... - wypowiedzenie już zostało zgoszone do Moda z prośbą o zdanie


ps1. Brian89 (teraz IM) to - Dark_Side założył nowe konto (zaczął od nowa grać) po jego kardzieży, więc nie wiem jak możesz Morbid wymieniać w składzie mojego klanu członków M_D_M, IM oraz PKN???????


ps2. kiedyś umawiałyśmy się na wojny bez mikstur - ale widać, że wojna fair którą kiedyś rozumiałaś bez dopalaczy jest teraz dla Ciebie przede wszystkim wojną wygraną .... "żal.pl."

ps3. szajba - niekoniecznie musi być wojna...zawsze możecie dostać minus 1 pkt za nieregulaminowe wypowiedzenie...a jeśli chodzi o mikstury jakoś się tak utarło, że Morbid (przez co rozumię cały Wasz klan) nie uznaje mikstur na wojnie, żeby było bardziej fair... więc jeszcze raz powtórzę - żal.pl

SZAJBA: co do mikstur to doszlismy do wniosku po wojnie z DV Big Grin  ze jak sa to mozna je stosowac Big Grin  a jak wojna bedzie nieregulaminowo wypowiedziana to jeszcze raz sie wypowie Tongue  Tongue  Tongue

HECATE: Nie chodzi o to do jakich wniosków doszliście po wojnie z DV - szczerze??? - mam to głęboko gdzieś - WIEM jakie miałam ustalenia z Morbid przed tą wojną - i tyle... a kto komu i na jakich warunkach wypowie następną wojnę to się okaże, bo chyba się skończyły w miarę przyjazne kontakty między nami...

INSAIN: Frown  Frown chyba komus ambicja zdrowy rozsadek przyslonila. nigdy sie nie uchylamy od wojny, ale to juz jest przesada, 1 pkt za wygrana i 11 wilkow z wysokim lvlem?? jakos mi to nie fairplay dla naszych niskich lvli. no i ten stosunek 11 - 18 czlonkow, tez jakos nie tak. tylko samobojca zgodzilby sie na takie warunki, klan top 1 serwa w wojnach i takie zagranie Frown  .
tego sie po tobie morbidka nie spodziewalem

ASTAROTH79: MY SIE NIE UCHYLAMY PRZED WALKA ALE SKORO TAK NIEUCZCIWIE PODCHODZISZ DO SPRAWY W HECATE NADZIEJA ZE POJDZIEMY Z WAMI NA TOP 30 Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad 

SEBA0010: Regulamin działu wojen:

9. Wypowiedzenie wojny (oraz ustalenia negocjacyjne) nie może naruszać jakiegokolwiek punktu niniejszego regulaminu. Musi ono nastąpić między 96 godzin (4 doby) a 72 godziny (3 doby) przed planowanym rozpoczęciem wojny [chodzi o dokładność co do minuty z datą zamieszczenia posta]. Inne wojny są niezgodne z regulaminem i będą karane (punktem ujemnym w rankingu wojennym klanów).

Wojna wypowiedziana: Wczoraj, 22:28:33
Wojna rozpoczyna się: 30 listopada 2007 (niedziela) godz 23:30

Daje to 4doby 1godzina 1 minuta 27 sekund

Wypowiadający -1pkt do rankingu

Temat zamykam.


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 
  • Index
  •  » M_D_M
  •  » Wojna 04.12.2007-09.12.2007 nieregulaminowe wypowiedznie -1pkt w ranki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.maltanczyki.info www.fretka-domowa.pl liczniki na wodę wrocław