Nazwa forum

Forum klanu Invincible Werewolves Serwer8 BiteFight

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-12-11 22:52:13

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

REGULAMIN DZIALU

Przekopiowany z forum naszych przyjaciół z Kadath (buziaki)

Jeśli IW chce zmienić zasady proszę o wytyczne i sugestie.

1. Gracz, który chce stoczyć walki zakłada osobny temat w dziale Gigantów forum i wzywa na pojedynek gracza przeciwnej rasy.
2. Gracz przeciwnej rasy jest obowiązny wyrazić zgodę na walki w temacie, w którym został wezwany do stoczenia walki.
3. Gracze biorący udział w walkach są obowiązani do akceptacji zasad walk
4. Liczą się tylko walki graczy w obrębie +/- 9 leveli.
5. Walka wgrana z ataku 2 punkty.
6. Walka wygrana z obrony 1 punkt.
7. Gracze sami ustalają termin, w którym będą sie odbywały walki.
8. Gracze sami ustalają ilość walk, które stoczą w ciągu jednej doby. (jednak wskazane jest nie przekraczanie max 5 ataków na dobę)
9. Jeżeli zostały spełnione zasady z punktów od 1 do 8, moderator niniejszego działu wyraża zgodę na rozpoczęcie walk.
10. Do punktacji zalicza sie tylko walki przerobione w BiteRW wersja pełna.
11. Na umówiony czas walk gracze zdejmują uzbrojenie lub kupują te same zbroje, miecze i hełmy dla wyrównania szans.
12. Absolutnie nie używamy dopalaczy w postaci flakonów, gargulców oraz księgi przeklętych - jedynie skrzynia jest dopuszczalna.
13. Punkty zdobyte w czasie trwania walk, są sumowane po zakończeniu terminu, na który umówili sie walczący gracze i po zamknięciu tematu.
14. Każdy gracz biorący udział w walkach nieśmiertelnych jest umieszczany w Rankingu Nieśmiertelnych wraz ze zdobytą ilością punktów.


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.yorkizklasa.pl www.wierszek.pl www.domki-letniskowe.biz.pl