Nazwa forum

Forum klanu Invincible Werewolves Serwer8 BiteFight


#1 2007-10-23 13:11:33

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

WYBORY NA NAJLEPSZY KLAN SERWERA 8

tak wlazłam w dyskusje serwerowe ostatnimi czasy i co widzę? nawet nie wiedziałam że było typowanie, tematy wygląda na stary, nie podano kiedy głosowanie i czy wogóle będzie, pierwsze posty z maja tego roku ostatnie obecne z października. Wiecie coś na ten temat bliższego?

http://board.bitefight.onet.pl/thread.p … adid=34879

post założciela tematu ma datę 16.05.2007
"Proszę tutaj zamieszczać swoje głosy na najlepszy klan będący na serwerze ósmym. Każdy ma prawo do umieszczenia jednego posta z typem na jeden ISTNIEJĄCY klan wampów i jeden klan wilków. Głosowanie będzie trwało przez 14 dni, po tym okresie powstanie ankieta w której zostaną wytypowane najlepsze według Was klany. Pod uwagę przy głosowaniu proszę brać udzielanie się klanu: wojny, łup, zgranie klanowiczów itp.

Proszę nie umieszczać zbędnych postów, gdyż będzie to karane ostrzeżeniem.

W poście umieszczamy nazwę klanu wampów + krótkie uzasadnienie, nazwę klanu wilków + krótkie uzasadnienie według wzoru:

Klan wampirów - nazwa - uzasadnienie;
Klan wilkołaków - nazwa - uzasadnienie;"

chyba temat nie zdał egzaminu w maju bo gracze typowali swoje własne klany, fakt trochę to nie na miejscu głosować na własny klan

temat został odgrzany w październiku przez Marudka:
"Smile witam TEMACIK OTWIERAMY jako ze mamy juz ankieta na najlepszego gracza pora na ponowne glosowanie na najlepszy klan na serwerze, kto juz glosowal zapraszam ponownie gdyz beda sie liczyly glosy od mojego posta ..serdecznie zapraszam macie tydzien na typowanieSmile  pozdrawiam"

oto jakie typowanie
Astaroth79 (Kadath) - na BW
Hecate (Kadath) - BW
Cattie-Bree_DS (BW) - DV
Kamilos18 - MDM (Kadath)
Yenn (PKN) - na IW
leatherface - IW/ARMY OF NIGHT
legolasXXX - IW/PKN
ASTURIAN - IW/ARMY OF NIGHT
.:SZAJBA:. - IW/PKN
DIMCZAKOS - IW/PKN
ARTEMIS - IW/KADATH
INSAIN - BW



Yenn "głosuję na [IW] INVINCIBLE WEREWOLFES  klan wilkołaków. Powód? tylko 9 graczy a są 6 klanem na serverze. a wampiry? skoro głosy oddane na swój klan są nieważne Wink a nie ma lepszego wampirzego klanu od PKN to nie głosuje"

LeatherFace "To i ja się włączę do wyborów. Klan wilkołaków - podobnie jak Yenn obstawiam INVINCIBLE WEREWOLVES - klan nieliczny, ale bardzo silny Smile Klan wampirów - odejdę od stereotypów i zagłosuję na Army_of_Night - to tak na zachętę. Army_of_Night istnieje od niedawna, ale znając wolę walki lidera Dimczakosa, ten klan może wkrótce niejednego zadziwić Smile"

LEGOLASXXX - "Wiec tak jak moi poprzednicy glosuje na INVINCIBLE WEREWOLVES ^^ A klan wampirow....PKN Big"

ASTURIAN - "Klan wilkołaków INVINCIBLE WEREWOLVES:
dlaczego?
tak jak moi poprzednicy bo niezbyt liczny a silni bo można się z nimi bez cukrowania dogadać.

Klan wampirów no jeśli nie można na PKN (a szkoda bo jesteśmy najfajniejsi Big Grin - trochę samozachwytu i auto reklamy nigdy nie zaszkodzi) to głosuję na Army_of_Night:
przez solidarność dla Dima i nagasha, bo tak jak leather uważam, że stworzą fajny klan. "


.:SZAJBA:. - "klan wilkołakow
INVINCIBLE WEREWOLVES
hmmmm..... Big Grin bylem w tym klanie odkad powstal na serwie i jest to najleprzy klan i maja najleprza LIDERKE
Klan wampirzy Przymierze Książąt Nocy  "


DIMCZAKOS - "Ja zagłosuje na Przymierze Książąt Nocy czyli PKN  - są tam fajni ludzie którzy nie traktują tej gry jak życie ale jak zabawe Smile
Klan wilkołaków INVINCIBLE WEREWOLVES - zawsze mozna sie z nimi dogadac, nie płaczą nie jęczą tylko walczą Smile


ARTEMIS - "Po powtornym zastanowieniu sie :
Klan wampirzy ? Kadath-Bezimienni [M_D_M] po odejsciu od nich " honorowego wojownika " ( mowiac w nawiasie dobrze sie stalo ) sa zdecydowanie dobrzy i to co sobie zaloza to osiagaja Big Grin zdrugiej strony chcialbym wiedziec co zamierzaja teraz Wink
Klan wilkołaczy ? InvincibleWerewolves [IW] zrobili sie ostatnio maksymalnymi twardzielami pomimo klopotow jakie mieli i maja Big Grin Brawo IW i brawo Morbid Wink



to były typowania, kiedy głosowanie i czy będzie dalej nic nie wiem, nie zmienia to faktu że zdecydowanie prowadzimy więc mi osobiście zrobiło mi się bardzo miło - a wam?


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#2 2007-10-23 15:30:32

makos

WILKOLAK IW

9023141
Call me!
Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 43
Punktów :   

Re: WYBORY NA NAJLEPSZY KLAN SERWERA 8

widziałem to już wcześniej, pisałem do OP-a z pytaniem kiedy będzie głosowanie - ale nie dostałem odpowiedzi ??

Offline

 

#3 2007-10-23 17:14:49

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

Re: WYBORY NA NAJLEPSZY KLAN SERWERA 8

a będzie głosowanie? a może już było? ale te głosowania są bez sensu, każdy głosuje na znajomych i nie jest obiektywny


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#4 2007-10-23 21:27:20

.:szajba:.

WILKOLAK IW

Skąd: New York
Zarejestrowany: 2007-10-22
Posty: 302
Punktów :   

Re: WYBORY NA NAJLEPSZY KLAN SERWERA 8

głosowanie jest mozna głosowac


Śmierć tysiąca wampirów - STATYSTYKA!!
Śmierć jednego Wilkołaka - to już TRAGEDIA..
"STRACH JEST OCZEKIWANIEM ZŁA.."

Offline

 

#5 2007-10-23 22:15:49

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

Re: WYBORY NA NAJLEPSZY KLAN SERWERA 8

gdzie?


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.maltanczyki.info www.fretka-domowa.pl liczniki na wodę wrocław