Nazwa forum

Forum klanu Invincible Werewolves Serwer8 BiteFight


  • Index
  •  » DV
  •  » Wojna 02.02.2007-04.02.2007 (IW 866-1015 DV)

#1 2007-10-23 19:00:08

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

Wojna 02.02.2007-04.02.2007 (IW 866-1015 DV)

Kolejna wojna wygrzebana z archiwum forum BF - wypowiadał Wariat

Klan InvincibleWerewolves [IW] (Wilkołaki) wypowiada wojnę klanowi DarkVampires [DV] (wampiry)


powód:
-chec sprawdzenia sie w walce z silnym przeciwnikiem
-brak okazji do zmierzenia sie klanow


Data wypowiedzenia wojny to 28.01.2007 godz. 18:10 (Niedziela)

Czas na negocjacje 48 godzin od daty wypowiedzenia wojny.

Negocjacja podlegaja warunki prowadzenia wojny, umieszczone poniżej :

Zasady prowadzenia wojny

- wojna zaczyna się: w piatek 2.02.2007 o godz. 18:00 i trwa do niedzieli 4.02.2007 do godz. 21.00 <---- uaktualnione RIDERO

- atakujemy każdy każdego bez względu na różnice lvl ( bashing nadal obowiązuje )


- przed wklejeniem raportu konwertujemy go (wersja wojenna) i tylko TE SIE LICZA!!

- obowiazek wklejenia walki ma strona wygrywajaca pojedynek czy to z ataku czy obrony, żeby walki się nie dublowaly

- za obrazę przeciwnika podczas wojny -50pkt

- punkty przyznawane są za wygrane walki

Punktacja:
- walka wygrana z ataku 2 punkty
- walka wygrana z obrony 1 punkt
- walka przegrana 0 punktów

Klan InvincibleWerewolves[IW]

revolt
woda1978
MorbidDeamon
MACHONEJ
KazMax
Czaja
borgir
Fufelek
wariat10
o~michalao~o
wziernick
Hazreth
jokerit
TIMI
TheWickerMan
makos
Bomblus
VirusOfLife
Nirek
kasia_bladzia
RUSHDIE

Klan DarkVampires[DV]

PONURYGRABARZ
Obcy
Xturek
SouL
Agad
RASKO
Rafauuu
KILLERUS
Maddie
WoYo69
Nocek
freeque
Radzivill
Flesz
yegrass
Krwawa_Lucy
SlyP
LeoNike
Anger
SantaClaus
Monkija

Jako wicezastepca lidera klanu InvincibleWerewolves [IW] powiadomiłem przeciwnika o wypowiedzeniu wojny i czekam na potwierdzenie uczestnictwa w wojnie.

W przypadku braku potwierdzenia wojna wygrana walkowerem.


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#2 2007-10-23 19:06:48

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

Re: Wojna 02.02.2007-04.02.2007 (IW 866-1015 DV)

dalsze rozmowy:

RADZIVILL - Jako lider klanu DV potwierdzam wziecie uczestnictwa w wojnie na zasadach ktore wylonia negocjacje.W przeciwnym razie alczymy wg oficjalnego regulaminu wojen.

WARIAT - po negocjacji wojna została przesunieta - wojna zacznie się w piatek 2.02.2007 o godz. 18:00 i trwa do niedzieli 4.02.2007 do godz. 21.00

RADZIVILL - Mam pytanie-kto wkleja walki ? Wszyscy czy wyznaczone osoby ?

MICHALAO - wszyscy, ktorzy znajduja sie na liscie klanu bioracego udzial w wojnie

RADZIVILL - Moze zeby nie bylo bajzlu zrobmy tak ze 1,2 osoby z klanu wklejają ?

MICHALAO - wklejaja wszyscy i licza sie te , ktore beda przekonwertowane

XTUREK - PODSUMOWANIE

piątek - 42 pkt.
sobota - 82 pkt.
niedziela - 113 pkt.

RAZEM: 237 PKT.

NIREK - xturek to nie jest prywatny koncert życzeń i indywidualne osiągnięcia tu nie są potrzebne, lecz drużynowe... a leczyć kompleksy to idź se na swoje forum...
cziza kolejny bachor

WARIAT - Stan wojny IW 866 - DV 968  dla DV
Dziękuję Wszystkim moim klanowiczom, którzy brali udział w wojnie Jesteście naprawdę waleczni!!
Gratulacje dla klanu DarkVampires [DV] za wygrana i za wspaniała walke napewno jeszcze nie raz sie spotkamy Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
pozdrawiam
wariat10
prosze moderatora o zamkniecie tematu

ARTEMIS - Moje gratulacje za waleczność dla jednej i drugiej strony w tej wojnie.

XTUREK - Widzę Nirek, że nie umiesz przegrywać. W inny sposób nie potrafię wytłumaczyć twojej wypowiedzi.
Na sukces drużyny składają się indywidualne osiągnięcia.
Bachora poszukaj w swoim najblizszym otoczeniu. Najlepiej zerkając w lustro Big Grin
Dziękuję członkom obydwu Klanów za wspanialą walkę.
Szacunek dla wariata10 Cool

MORBIDDEAMON - ja również pragnę się dołączyć do podziękowań, wojna była niezwykle wyrównana, więc następna będzie już naprawdę mhroooczna i groźna. Z innymi przeciwnikami byśmy się zanudzili.
Szczególne ukłony dla WoYo69 za to że zawsze o mnie pamięta i w czasie wojny i poza nią.... buziaczki dla wszystkich. Trzymajcie się i ćwiczcie, nieznana jest godzina zemsty. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

RADZIVILL - 38 pkt. + 8 punktow na Hazrethu ktory usunal konto i teraz raportow nie da sie skonwertowac......
A co do tej obrazy (nie popuszcze) to jesli tutaj nie widac to prosilbym kogos kompetentnego od Was aby podal mi swego maila a mu przesle screena-wyraznego i absolutnie niepodrobionego.Jesli sie nie zgodzicie zglosze fakt obrazy do GO i dowod bedziecie mieli w postaci nicka VirusOfLife w dziale banicja....

RADZIVILL - Mysle ze tak ale z oficjalnym zakonczeniem poczekajmy do 21 Smile

RADZIVILL - Ok-teraz koniec Smile
Dziekujemy za godna rywalizacje Smile Szkoda ze niektorym nerwy troche puszczaly A moim wampirkom gratuluje i dizekuje za zaangazowanie !
Z wilczkow szczegolny uklon chcialbym skierowac w strone wariata10-bez niego ciezko by Wam bylo.A pozatym jest to uczciwy gracz z ktorym mozna sie dogadac bez problemu-szkoda ze konczy gre...Wyrazy szacunku od klanu DV !
To by bylo na tyle-dziekuje i do widzenia :-)

NIREK - bez wariata i owszem byłoby ciężko, lecz gdyby niektórzy walczyli od początku i walczyli Ci, którzy powinni, a z różnych powodów nie mogli to przejechalibyśmy po Was jak pas po gołej dupie =] tzn z hukiem i efektem, jakby ktoś to opatrzenie zrozumiał =p
a co do Ciebie radzivill to ciekawe czy Ty jesteś taki świętoszek to po 1
po 2 nie uważam by słowo cipka, a chyba takie zostało użyte, było obraźliwe. Jest to określenie organu ciała, może potoczne, może nie... w każdym bądź razie krążące w normalny obiegu słów. po 3 subkultury i różne rejony kraju używają różnych potocznych zwrotów, gwar, slangów - będziesz ich za to rozliczał? u nas cipka to nieudacznik, a nie żadne przekleństwo. Ja na Ciebie powiem za to lamus albo lamka... czy to jest obraźliwe i nazywam Cie potomkiem lamy =p? Dla mnie po prostu poruszając takie coś jesteś amatorem i dzieckiem, które nie ma się za co zabrać i bzdury bierze za poważne rzeczy, czyste pozerstwo. Nie popieram takich nadgorliwości i swoje zdanie właśnie na ten temat wyraziłem.


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#3 2007-10-23 19:07:52

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

Re: Wojna 02.02.2007-04.02.2007 (IW 866-1015 DV)

IW 866 - 1015 DV


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 
  • Index
  •  » DV
  •  » Wojna 02.02.2007-04.02.2007 (IW 866-1015 DV)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.szynszylek.pl www.koszatniczki.pl psychoterapia Piła