Nazwa forum

Forum klanu Invincible Werewolves Serwer8 BiteFight


  • Index
  •  » DW-DK
  •  » Wojna 24.11.2006-26.11.2006 (DW-DK 1288-156 IW) ostatecznie bez BW

#1 2007-10-23 19:16:40

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

Wojna 24.11.2006-26.11.2006 (DW-DK 1288-156 IW) ostatecznie bez BW

sięgam coraz głębiej do archiwum wojen i dogrzebuję się do naszych korzeni.

Wyszedl z mroku. Sial postrach, byl niezwyciezony. Lecz tak jak z mroku sie wyłonil tak w mrok odszedl... Masterwolume.

Chcac uczcic pamiec najwspanalszego wilkolaka jaki chadzal kretymi sciezkami naszego serera, legendarnego zalozyciela i lidera klanu InvincibleWerewolves, klan DayWatch-DzieciKaina wypowiada wojne. Drugim powodem jest "remis"
w pierwszej naszej wojnie jeszcze z czasow gdy klany znajdowaly sie tylko w lidze BF



zasady:

wojna zaczyna sie w piatek 24 XI o godzinie 18.00 i trwa do niedzieli 26 XI do godziny 24.00

atakujemy kazdy kazdego bez wzgledu na roznice lvl(nie zapominamy oczywiscie o bashingu)

przed wklejeniem raportu konwertujemy go

punktowane sa tylko wygrane walki z ataku - punkty zdobywa tylko atakujacy(wygrane walki z obrony nie sa punktowane)

punkty sa przyznawane za zadane obrazenia

punktacja

1-100 - 1 pkt
101-200 - 2 pkt
201-300 - 3 pkt
301-400 - 4pkt
itd.


jakiekolwiek formy obrazy klanu przeciwnego - 100 punktow.

sklad DW-DK

KonradWallenrod
Arwena
.::monika::.
Trisomia
darex_kwk
_kathja_
Blade23
Sukub
bochenmaster
Dober_man
poborski
Aeowina
Karabo
Szymako
romanus
caiber
Blackhail
SlayersKiller
rei-u
LestatSsj
Seneka14
Noctis
delapiero


sklad IW:

KazMax
MorbidDeamon
Fufelek
Czaja
Miszcz
o~michalao~o
fire_fighter
cof
wariat10
jokerit
sabko
makos
Nirek
RUSHDIE
Helsings
cromwell


Ps. jezeli wspolbracia wilkow z klanu IW klan BW pragnie ich wspomoc, nie mam nic przeciwko, prosze wtedy tylko o wklejenie skladu(oczywiscie skladu z momentu wypowiedzenia wojny, na komputerze posiadam screeny skladow obu klanow), a ja zedytuje tytul tematu


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#2 2007-10-23 19:30:21

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

Re: Wojna 24.11.2006-26.11.2006 (DW-DK 1288-156 IW) ostatecznie bez BW

i dalsze rozmowy w temacie:


SIDONIUS - akademia cie blogoslawi w tej swietej misji uczczenia wilkolaka konradziewallenrodzie trzymamy kciuki!!

HEROMATIC - Oficjalnie Nasz klan nie otrzymal zadnej wiadomosci od bratniego klanu wilkolakow : InvincibleWerewolfs, w celu wwpolnego udzialu w wojnie. Powstrzymam sie na chwile obecna od wypowiadania slow, ktore moga zostac poczytane za odpowiedz wiazaca. Nie wiem tez jakie zostana przyjete rozwiazania, w przypadku wstapienia na sciezke wojenna, czy w wojnie wezmie udzial caly Nasz klan, czy tez korpus ekspedycyjny.
Poczekajmy wiec na stanowisko IW w tej sprawie.
Z wyrazami szacunku
Heromatic
czlonek Starszyzny Rodu

AZJA (MODERATOR) - Wojna wypowiadziana regulaminowo. Proszę o informacje czy punkt zaznaczony będzie liczona tak jak napisałem czy rezygnujecie z niego?

ARTEMIS - Witam
Dziękuję KonradowiWallerodowi za powiadomienie mnie. Wysłałem już posta do lidera IW i czekam na odpowiedż. Wtedy to określe oficjalnie stanowisko mojego klanu.
Mam prośbę do KonradaWallenroda, jesli doszło by do walki mojego klanu
to chcialbym dokonać malej zmiany w moim składzie. Mam do usunięcia ze stanu trzy wilki, i tak bym to zrobil a ta sytuacja znacznie to przyspieszy. Te wilki to gracze ktorzy nie graja czynnie a jesli to sporadycznie.
Pozdrowienia
Artemis_PS Lider klanu BraveWerewolfs

KONRADWALLENROD - Azja - bedzie 20 punktow
Heromatic - caly klan a nie tylko korpus
Artemis_PS - znaj zimne serce wampira - wyrzuc te 3 osoby i jezeli sie przylaczacie do wojny wklej tylko wasz sklad - to wystarczy
(jezeli ktorys z wilczych klanow ma uwagi odnosnie zasad - piszcie na priv w grze - do wtorku do 18 jeszcze mozna cos dopisac, ale wydaje mi sie ze zasady sa bardzo proste i beda wam odpowiadaly)


SABKO - A co my w tym zawiniliśmy? To, że masterwolume nie gra juz w BF, to nie nasza wina. Chcesz uczcić jego pamięć? Walcząc z nami?
Klany w Lidze to jedna wielka fikcja! Przykład: TAMIS - lider IW - 8 p obecnie jest w JW. dziwne nie? Shocked
Co do remisu, to ja ma takie stanowisko:
InvincibleWerewolves w z Invincible Werewolfs - 8 pokolenie tyle wspólnego, że gra w nim kilka osób, które były poprzednio w IW - 8 p. Nawet nazwy się nie zgadzają. Chcesz sie zrewanżować za tamtą wojnę? To pisz do TAMISA. Ja należąc wtedy do klanu, nic o wojnie nie wiedziałem. Zajrzyj jeszcze sobie na forum iw.xt.pl - nie znajdziesz atam KOMPLETNIE NIC o BiteFight.
Podawanie takigo powodu jest idotyzmem oraz zwykłym pretekstem do wojny i nie ma nic wspólnego z tym co napisałeś wyżej. Evil

MICHALAO - Witam
jako lider IW przyjmuje wszystkie warunki lecz
ze skladami to poczekajmy do czwartku przed wojna,
zedytujemy post bo moze czlonkow przybyc do tej chwili(na chwile obena przybyl juz 1 czlonek do naszego klanu)
po korespondencji z liderem BW doszlismy do porozumienia iz razem bedziemy walczyc
p.s. zgadzam sie z sabko lecz do walki staniemy

KONRADWALLENROD - przeczytaj regulamin wojen i to co sie pod nim znajduje, a w szczegolnosci to:
W związku z częstym wykorzystywaniem możliwości manipulowania składami klanów na wojnę wprowadza się w tybie natychmiastowym następujące zmiany:
- znosi się możliwość zmiany składu na wojnę (czyli składy należy podać już w deklaracji wojennej),
- jeżeli przeciwny klan zauważy że skład podany przez deklarującego wojnę różni się to należy zrobić screena i podać link w temacie tej wojny,
- wszystkie wojny, które mają się rozpocząć, a taka sytuacja zaistniała, mogą na wniosek jednej ze stron odwołane i zostaną usunięte z działu wojny bez konsekwencji dla obydwu ze stron,
-wszystkie wojny wypowiedziane od jutra toczą się już na nowych zasadach.

MORBIDDEAMON - jeśli mogę się wypowiedzieć w imieniu szaraczków z klanu IW - lub jeśli nie we wszystkich to w swoim własnym, będziemy walczyć jak lwy i na pewno przed wami nie stchórzymy nawet jeśli potem pojedziemy na miesiąc do Ciechocinka. To wyzwanie walczyć z klanem z pierwszego miejsca statystyk. Big Grin  Big Grin  Big Grin
Konradzie, przyjmij te dwa nagie miecze które zostaną schowane do pochwy dopiero po ubroczeniu we krwi, naszej lub waszej.  (tu była grafika ze szczerbcem)

KONRADWALLENROD - a oto sklad klanu BraveWerewolfs :


Artemis_PS
Cattie-Bree_DS
Heromatic
Krzychu32
slanow
Damiano666
Marosmistrz
Pedrinho
mariusztr
awarta
DJ-Waski
Rozrywacz
vandersarr
mieczy ci u nas dostatek, ale i te przyjmiemy...

SABKO - 1. Walczymy w systemie Klan vs. Klan, co oznacza, że BW nie mogą brać udziału w wojnie. Mieliśmy problemy z forum, obecnie mamy duże zmiany w składnie klanu co może być problemem, a do tego jeden z naszych dostał niesłusznego bana do piątku. Proponuję więc odpuścić sobie tę wojnę, zrobić nową z "normalnymi powodami" i przesunąć termin rozpoczęcia na nastepny piątek.
Jak wygląda sprawa z punktowaniem? Obrażenia zadane przez broniącego też się liczą?

ARTEMIS - Witam
Po porozumieniu się z o~michalao~o potwierdzam, że BraveWerewolfs stanie do walki godnie i z honorem. Jesteśmy klanem który szanuje sojusze i dane słowa. Ramię w ramię bedziemy walczyć o wilczą sprawę.
Wyzwanie jest ogromne i może ktoś powiedzieć że nie wykonalne ze strony moich wilków ale ja wieże w dzielność i waleczność mojego klanu.
Zawsze twierdziłem podczas swojej drogi w bf, że są bitwy których wygrać się nie da ale należy stanąć do walki !
Siedząc kiedyś w swoim zamczysku przy rozgrzanym kominku, będę mógł z czystym sumieniem powiedzieć małemu wilczątku :
... i wtedy to Twój dziadunio, wójciowie i ciotunie ruszyli na sygnał rogu
do boju za wilczą sprawę ...

SABKO - Proszę o zabranie głosu Azję, aby wszem i wobec wszystkim wyjaśnił, co dozwolone jest, a co nie...

AZJA - 4. W przypadku, gdy klan opowiada się po jednej ze stron w trwającej już wojnie nie musi tworzyć nowego wątku, wystarczy że umieści posta w odpowiednim wątku. Post taki musi zawierać jasno i wyraźnie deklarację wojny oraz skład. 

SABKO - Po konstultacji władz obu klanów doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie, jeśli IW będzie walczyło samo z DW-DK.
Proszę o odpowiedznie zmiany w topicu.

MICHALAO - tak jak sabko napisal
doszlismy do wniosku z artemisem ze lepiej bedzie gdy sami staniemy do walki
decyzja jesy nieodwołalna i nie bedzeie juz zadnych zmian odnosnie skladu IW

ARTEMIS - Witam
Tak jak już napisali moi szanowni przedmówcy klan BraveWerewolfs nie będzie brał udziału w tej wojnie.
Caly klan BW życzy jak najlepszych walk naszym sojusznikom.

KONRADWALLENROD - widze klan BW sie boi - nie ma sprawy - kolejna wojna z wami
a co do skladu IW - obowiazuje ten jaki podalem
tak jak jest napisane w regulaminie - sklad klanu obowiazuje taki jaki byl w momencie wywolywania wojny
wycowanie sie w dniu dzisiejszym klanu BW oznacza poddanie sie bez walki - gratuluje ujemnych punktow w rankingu wojennym

SABKO - Ty nie bądz taki mądry!
Klan BW się was nie boi, chcieli uczestniczyć w wojnie, jednak stwierdziliśmy, że uczestnictwo BW w tej wojnie dało by wam więcej ofiar do atakowania, a po już po różnicy lvli widać, że nie mieli by z wami szans.

AZJA - Zacytuję wam obowiązujący regulamin:
1d.) Od chwili zamieszczenia deklaracji wojennej na forum nie wolno zmieniać składów klanów walczących.
1f.) Jeżeli ktoś odszedł z klanu już po podaniu składu to walki z nim są zaliczane do punktacji. Jeśli ktoś doszedł to jego walki nie są zaliczane.
4. W przypadku, gdy klan opowiada się po jednej ze stron w trwającej już wojnie nie musi tworzyć nowego wątku, wystarczy że umieści posta w odpowiednim wątku. Post taki musi zawierać jasno i wyraźnie deklarację wojny oraz skład.

5. Po każdej deklaracji pomocy w wojnie założyciel tematu musi zmienić tytuł wątku dopisując nazwę klanu. Jeśli tego nie zrobi, gracz dołączający się do wojny jest zobowiązany zgłosić do moderatora prośbę o zmianę tytułu.
A teraz punktacja:
a). Klany, które dołączyły do wojny nie dostają punktów do rankingu.
b). Zasada punktacji w rankingu klanów:
Za wygraną wojnę +3 pkt
Za remis +1 pkt
Za przegraną wojnę 0 pkt
Za uchylenie się lub poddanie "bez walki" -1 pkt
Za niedokończenie wojny zgodnie z regulaminem oba klany -1
Za wywołanie wojny i nie przystąpienie do niej -2 pkt
Wnioski wyciągnijcie sobie sami...

SABKO - Cha, cha, cha!
Gratuluję nieznajomości regulaminu! Big Grin

ARTEMIS - Witam
No cóż KonradzieWallenrodzie wcale nie zdziwiła mnie Twoja wypowiedź, tak samo jak nie dziwią mnie ataki Twoich 100, 80 i 70 - tek, na mnie i na Cattie-Bree_DS .
Ostatnio Twoje wysokopoziomowe wampy odwiedzają nawet moje 30 - sto poziomowe wilki.
Wycofaliśmy się ze wzgledu, na to iż samo IW ma większe szanse w walce z Twoimi wampami.
Jeśli tak bardzo pragniesz wojny z moim klanem która nie bardzo wiem co udowodni to proszę. BraveWerewolfs się nie ulęknie ! ale w Twojej wojnie z IW nie będziemy uczestniczyć.

KONRADWALLENROD - ataki moich wysokolewelowcow sa odpowiedzia na ataki na moja akademie - to chyba oczywiste - wojna z wami niczego nie udowodni - na tym polega zabawa - bijemy siebie nawzajem - melismy wojne z heros, wojne z jaskinia, teraz bedzie IW - potem kolej na was - no chyba ze Robertos cos mi zaproponuje - wtedy wszystko jest mozliwe
po prostu moje wampiry spragnione sa wilczej krwi - jako lider musze dbac o jego zaspokojenie

ARTEMIS - Masz rację.

MORBIDDEAMON - Koniec tych pierdół, czas na jakąś akcję...

KONRADWALLENROD -- jeden konkretny wilkolak - jutro zaczynamy bal

MORBIDDEAMON - jeden konkretny wilkolak - jutro zaczynamy bal

JOKERIT - jak te wojne przezyjemy to zrobimy rewanzyk z BW na waszej akademi

MORBIDDEAMON - dlaczego mamy jej nie przeżyć, jeeezu "chłopcy" gdzie wasze jaja???? gdzie odwaga???? Ja tam czekam z drżeniem do piątku do 18:00 bo strasznie się nuuuudzę...

KARABO - cytat:
Artemis_PS napisał(a)
Witam

No cóż KonradzieWallenrodzie wcale nie zdziwiła mnie Twoja wypowiedź, tak samo jak nie dziwią mnie ataki Twoich 100, 80 i 70 - tek, na mnie i na Cattie-Bree_DS .
(...)

Pozdrowienia
Artemis_PS


A wiesz czemu?
Bo tłuczcie akademię na kwaśne jabłka.
To tyle.
No Dobra , czas naostrzyć kose na wojnę- mało już czasu

SIDONIUS - cytat:
jokerit napisał(a)
jak te wojne przezyjemy to zrobimy rewanzyk z BW na waszej akademi


widze ze odgrazanie sie na slabszych jest w modzie.....zalosne...

ROMANUS - Moja kosa już naostrzona Big Grin
Zastanawiałem się jeszcze , czy nie przekuć jej "na sztorc"

MICHALAO - ludzie taka jast gra...
jak atakuje was max. 5 razy dziennie to nie lamie regulaminu, wiec co jest w tym zlego??
mnie tez inni atakuja ale nie placze jak wy
jezeli odgrazanie sie na slabyszych jest zalosne to wyzywanie na wojne slabszego klanu tez zalosne jest nie sidonius??

SIDONIUS - cytat:
ktos taki napisał(a)


jezeli odgrazanie sie na slabyszych jest zalosne to wyzywanie na wojne slabszego klanu tez zalosne jest nie sidonius??




jesli ci chodzi o wojne z Piekilnymi Wilkolakami to dla twojej informacji dokladnie ta wojne obgadalismy z gustlikiem...wojna z nimi byla planowana od ponad 3 tygodni i gustlik przedstawil mi swoje obawy a ja swoje jemu...mial czas zeby powiedziec ze sie nie zgadza bo wojne wypowiedzileismy 3 dni przed rozpoczeciem i do tego czasu mogl sie wycofac...nie zrobil jednak tego,a to ze nikt z tamtad oprocz 2-3 osob nas nieatakowalo to juz inna kwestia...jeden z nich zwial z klanu podczas wojny....
jesli uwazasz ze sprawdzenie sil dwoch klanow jest zalosne to jaki ty musisz byc??

KONRADWALLENROD - a jezeli chodzi ci o to ze ja atakuje slabsze klany to coz - nic nie poradze ze wszystkie sa slabsze poza Jaskinia z ktora niedawno mielismy wojne IW jest kolejne na liscie wiec co sie dziwisz

MORBIDDEAMON - ogólnie to żenujące są wasze dyskusje przed rozpoczęciem wojny, wstyd mi za klan IW z którego to wypowiedzi bije strach i obawa "jezu jezu bo oberwiemy po dupie" "jezu jezu bo oni są mocniejsi" kurde to oberwiemy i tyle.
Co do klanu przewinego, ostrzcie kosy, a dla Morbid poproszę podwójnie ostrą bo uuuuuuuuuwielbiam jak boli.

MICHALAO - cytat:
sidonius napisał(a)
ktos taki napisał(a)


jesli uwazasz ze sprawdzenie sil dwoch klanow jest zalosne to jaki ty musisz byc??
Sory ale jak mozna porownac sile dwoch klanow jezeli wiekszosc czlonkow DK-DW ma poziomy wieksze od naszych o minimum 10?
koniec gadania....


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#3 2007-10-23 19:33:40

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

Re: Wojna 24.11.2006-26.11.2006 (DW-DK 1288-156 IW) ostatecznie bez BW

oraz końcowe "podziękowania"

AZJA - Zacznijcie liczyć te punkty bo dużo tego a jest tylko 24 godziny na zakończenie wojny... 

BLADE23 - przypominam ze do wojny został zgłoszony wilkołak o nicku cof tuz przed samą wojna zmienił on nick na d0m3k walki bede z nim liczone jak kazda
wynik DW-DK 1288---IW 156

KONRADWALLENROD - ze swojej strony chcialem podziekowac obu klanom
- klanowi IW za bardzo dzielna postawe i stawienie nam czola
- moim wampirkom za zaangazowanie - jak zwykle mozna na was liczyc
kolejna wygrana wojna

NIREK - Chciałeś powiedzieć wampirkOM?
Hehe gratki, ego w górę, teraz czeka ktoś spoza top100 klanów, lider na 14 poziomie - do dzieła, to może być łakomy kąsek i szalone wyzwanie =p =D
pozdro

KONRAD WALLENROD - wybacz nirek - ale walczylismy z dugim wilczym klanem w statach
my jestesmy na pierwszym miejscu wy na czwartym
nic nie mowilem jak klan z czwatego miejsca atakoal klan z trzynastego(IW vs. DM)
zastanow sie nim cos powiesz - nie mozemy miec wojny caly czas z Jaskinia - wy jestescie na drugim miejscu, z mini sie juz bilismy - z kim twoim zdaniem mielismy teraz stoczyc wojne??

NIREK - z jedenastego, poza tym tam był powód bo bluzgali na nas...
resztę zinterpretuj sobie sam, dodaj ciutkę dystansu i humoru... wydumasz o co mi chodzi, wierzę w Ciebie =]

JOKERIT - gratuluje zwycięstwa i znakomitej strategii


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#4 2007-10-23 19:34:40

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

Re: Wojna 24.11.2006-26.11.2006 (DW-DK 1288-156 IW) ostatecznie bez BW

DW-DK 1288 - 156 IW


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 
  • Index
  •  » DW-DK
  •  » Wojna 24.11.2006-26.11.2006 (DW-DK 1288-156 IW) ostatecznie bez BW

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.yorkizklasa.pl www.wierszek.pl www.domki-letniskowe.biz.pl