Nazwa forum

Forum klanu Invincible Werewolves Serwer8 BiteFight

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-12-02 22:03:38

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

BW

jak pisałam gdzieś tam Artemis rozwiązał sojusz a dzisiaj dostałam wyjaśnienie na moje pytanie "dlaczego" (i tak mi nie zależało na nim bo w sumie kiedy prosiłam o pomoc odmówił)

Hejka 
No coz od poczatku jakos tak bylo ze mowilismy a pozatym nie bylo nic. Analizujac ostatnio chec pomocy w trakcie jakiejs wojny doszedlem do wniosku ze zsynchronizowac walke naszych dwoch klanow wcale nie bedzie latwo no i znaczaco roznimy sie w prowadzeniu wlasnych klanow i w grze. A ostatnio nawet udalo Ci sie obrazic na forum moja wilczyce i to ze tak powiem przewazylo  
Morbid zycze wam samych sukcesow w waszym parciu na szczyt S8 i mam nadzieje ze nie zatracicie przez to radosci z gry.
Pozostanmy zaprzyjaznionymi klanami


nie mam pojęcia kogo obraziłam może wy coś przeczytaliście bo ja nie wiem....
Znacząco różnimy się w prowadzeniu klanów? hmmmmmm o co mu chodzi? i w grze? a tu o co chodzi? gra ma te same zasady, klika się i tyle... pewnie chodzi mu o walki spoza zapory

Zatracisz radości z gry - taaaaaaaaa BW zerwało sojusz - idę się pociąć....


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#2 2007-12-02 22:29:57

borgir

WILKOLAK IW

2028249
Skąd: Niemodlin
Zarejestrowany: 2007-10-23
Posty: 306
Punktów :   
WWW

Re: BW

Artemis mi napiał t samo

Offline

 

#3 2007-12-02 23:19:26

13polo

Administrator

5286433
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2007-10-22
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Re: BW

i tak o dupe rozstrzaś był ten sojusz... :]


Wszystko co lubię jest nielegalne.       IW

Offline

 

#4 2007-12-02 23:38:00

.:szajba:.

WILKOLAK IW

Skąd: New York
Zarejestrowany: 2007-10-22
Posty: 302
Punktów :   

Re: BW

13polo napisał:

i tak o dupe rozstrzaś był ten sojusz... :]

dokladnie czy nam raz pomogli ???


Śmierć tysiąca wampirów - STATYSTYKA!!
Śmierć jednego Wilkołaka - to już TRAGEDIA..
"STRACH JEST OCZEKIWANIEM ZŁA.."

Offline

 

#5 2007-12-02 23:47:59

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

Re: BW

tylko raz prosiłam o pomoc .... zawsze sobie radziliśmy sami


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#6 2007-12-02 23:49:49

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

Re: BW

a wiem już z tą obrazą o co chodzi... zajrzyjcie na forum BF temat dyskusje serwerowe/serwer8/zgadnij kto to - strona druga - odnośnie zagadki ze zdjęciem jakieś łuczniczki i sera - chodzi mu o tą larwę - odniósł to do Cattie_Bree - ja napisalam odnośnie animacji i tej laski z animacji (Cattie to jego małżonka tak na marginesie ) - niech się uczy czytać ze zrozumieniem jednak... przeczytajcie sami i powiedzcie czy ja kogoś obraziłam? Czekam na opinie


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.yorkizklasa.pl www.wierszek.pl www.domki-letniskowe.biz.pl