Nazwa forum

Forum klanu Invincible Werewolves Serwer8 BiteFight


#1 2007-10-23 20:09:39

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

IW vs DW Wojna marzec 2006 (REMIS)

MASTERWOLUME

Invincible Werewolws kontra Day Watch

W ciemna jak najglebsza studnia noc rozlegl sie niesamowity ryk .....
ludzie z miasta zrozumieli ......
WILKOLAK poluje
zadrzeli ze strachu pozamykali sie w piwnicach i najglebszych zakamarkach swoich domow

wtem z drugiego konca miasta doszedl ich cichy szelest
zrozumieli........i
z ust do ust rozszedl sie drzacy szept ....WAMPIR
podwojna kleska
jedno miasto dla odwiecznych wrogow to za malo
w boju moze pozostac tylko jeden
wilkolak zawyj przerazliwie gdyz wampir naruszyl jego teren polowan "to oznacza WOJNE "wycharczal do wampira
dobrze odpowiedzial wampir spotkajmy sie z naszymi bracmi w otwartej walce o teren polowan
ale ludzie wiedzieli....
TYLKO WILKOLAK MOZE ZABIC WAMPIRA
wiec szeptali :
"wilkolaki musza zwyciezyc one sie najedza i znikaja a wyrachowane wampiry nekaja nas caly czas zabijajac dla przyjemnosci"

od poniedzialku 3.04 godz 8:00 rozpoczyna sie wojna pomiedzy klanami
w zwiazku z licznymi atakami na naszych wilczych braci dochodzi do wojny pomiedzy klanami Invincible Werewolws a klanem wampirow Day Watch - Dzieci Kaina

zasady:
wojna od poniedzialku godz 8:00 do niedzieli godz 15:00
nie atakujemy przeciwnika slabszego niz 3 lev
za zlamanie zasady przeciwnik atakuje silniejszego z najslabsza bronia (przeciwnik musi zakupic sztylet i aktywaowac go)
dozwolona jest dowolna liczba walk z jednym przeciwnikiem

wynik wojny zostanie podanie po podsumowaniu bilansu walk
pisac czy wilkolak czy wampir w wynikach

************
TOMECZEK99

rzyce owocnych walk i lupów

************
NEQUSSEK

Lets kick vampire ass Big Grin
tzn. od poniedzialku

************
BOSS

no futrzaki , bojcie sie, na waszym miejscu od razu bym sie poddal

************
MASTERWOLUME

boss to twoj nick z gry? mrrrr dobrze wiedziecPleased
mam nadzieje ze do poniedzialku podciagniesz swoj level Tongue bo ja sie spodziewam 21 niedlugo....

************
KONRADWALLENROD

przeciez te futrzaki nie maja zadnych szans - wampiry beda mialy z czego ciple kapcie zrobic

************
MASTERWOLUME - oj stepia sie wasze zabki na naszych "futerkach

LIZAK - Co ten Kńrad Zwalenrod tu szuka, już dostał raz wklejone od ThorRa i ode mnie, tylko rozmowy przerwały nam farmienie tego gacka, ale rankiem poczuje futerko na plecach hahahahaha

ADRAMELLECH - Bylibyście nikim bez nas. Czy macie pojęcie jak wielu z waszych najwyższych władców spędziło swoje żywota w służbie dla nas? Jak wiele z waszych praw nie istniało by bez nas; jak wielu waszych chłopów pomarło by z głodu, gdyby nie my? Wilkołaki są zbyt słabe, by pozwolić im na samodzielne rządy. Dzięki naszemu przewodnictwu. Ten świat może zdoła osiągnąć wielkie rzeczy, bez nas poddacie się chaosowi lub wyginiecie wszyscy.
Więc poddajcie sie i proście o wybaczenie. A może bedziemy łaskawi.

BOSS - nie cieszylbym sie tak na Twoim miejscu ,juz niedlugo Twoje futerko bedzie u mnie robic za wycieraczke do butow Big Grin

MASTERWOLUME - oj boss masz pewne ze teraz cie zapamietalem (nie tylko na czas wojnyPleased )

PaWmArCc - a wyniki z walk tu mam zamieszczac?? ja odrazu sie wezme za dupczyciela i innych na moim poziomie.. i zadnym slabym sztyletem.. bede tam atakowal ze swojej broni i nie pierdzielic mi tu

KONRADWALLENROD - Oj te biedne futrzaki - one nigdy sie niczego nie naucza - myslalem ze beda tylko kapcie - ale widze ze i cieple kurteczki na przyszla zime bedziemy mieli - jak milo z ich strony

MASTERWOLUME - cytat niemieckiego forum:
wampir=nietoperz= luftmyszaPleased
pozdejmujcie najpierw walkmany zacznijcie omijac latarnie to pozniej pogadamy

ADRAMELLECH - Konrad ty masz zamiar zrobić z nich kapcie i kutrke ???? o zgrozo przeca toz tonajpierw trzeba by odwszawić i poddac deratyzacji... pozatym wszelkie inne pasorzyty typu kleszcze itp. bryyyyyyy

NEQUSSEK - podsunales doskonale porownanie Wink  kleszcze... wampiry... krwiopijcy... nedzne stworzenia...

KONRADWALLENROD - Adramellech - wiesz co - w sumie to masz racje - ale nie potrzebujemy az tylu wycieraczek przed nasze kryjowki - co my z tymi futerkami zrobimy??

THOMAS90 - to juz dzis!!! strzezcie sie!!!


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

#2 2007-10-23 20:10:44

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

Re: IW vs DW Wojna marzec 2006 (REMIS)

MASTERWOLUME - w zwiazku z niesubordynacja w podawaniu wynikow przez obydwie strony wojna zostaje zakonczona i ogloszony zostaje remis
kazdy atak na tego samego gracza 3 razy w ciagu jednego dna moze spowodowac wykopanie topora wojennygo jesli strony nie dojda do porozumienia
zawieszenie broni jest ogloszone na czas niokreslony
kazdy gracz moze atakowac przeciwnika na zasadach ogolnych
DO WOJNY JESZCZE WROCIMY!!!!!


REMIS


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.szynszylek.pl www.koszatniczki.pl psychoterapia Piła