Nazwa forum

Forum klanu Invincible Werewolves Serwer8 BiteFight


#1 2007-10-22 17:23:23

MorbidDeamon

Administrator

4705060
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 719
Punktów :   
WWW

SKłAD AKADEMII

skład Bractwo_Drajvers-Akademia_IW [drajv] powstał z klanu Bractwo_Drajvers którzy poprosili o ochronę, tak mi przyszło do głowy że chronić lepiej będziemy ich kiedy będą naszą akademią, do nich dołączyli członkowie starego klanu DRUGI GARNITUR IW - jeśli ktoś pamięta że taki był (jeszcze za czasów Michalao) i jest jeszcze trzecia perełka IW UNDERGROUND z którym niewiele mogę zrobić, bo konto lidera Dave_Devil ma bana za multikonto i jeśli zacznę wyjaśniać mogą mi znowu zbanować moje więc wolę siedzieć cicho, wybłagałam że mam swoje dostępne bo też było zbanowane przy tej okazji.... Więc zostanie jak jest do momentu odblokowania i likwidacji tamtej akademii, jest tam jeszcze Nemesis ale nie ma z nim/nią kontaktu więc nie wiadomo czy gra nadal.

Dla Akademii jest oddzielne forum, właśnie tutaj do czego mają dostęp, poza tym udostępnię im jeszcze kilka działów np.Polityka jest dostępna nawet dla obcych.


"Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą! O Panie! Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.maltanczyki.info www.fretka-domowa.pl liczniki na wodę wrocław